PL EN DE CZ

Kolędowe popołudnie

Po raz kolejny, dzięki zaangażowaniu wielu osób reprezentujących różne instytucje, oraz dzięki gościnności O. Tadeusza Janowiaka ,spotkaliśmy się w kościele parafialnym w Baborowie, żeby wspólnie zatrzymać na chwilę jeszcze magiczną świąteczną atmosferę.

 Na program tegorocznego spotkania, podobnie jak w roku ubiegłym, złożyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas III przygotowanych przez panie Ewę Wronę i Lidię Wrzos. Młodym, przejętym bardzo swoimi rolami, aktorom towarzyszył zespół muzyki dawnej Syrinks działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Baborowie.

Przy GOK-u także, od bardzo niedawna, działa zespół wokalny „Euforia”, który pierwszy raz wystąpił publicznie podczas naszego niedzielnego kolędowania i ładnie się zaprezentował, czym zapewne sprawił radość swojemu opiekunowi, panu Aleksandrowi Kowalskiemu. :)

 Gościem specjalnym tegorocznego kolędowego popołudnia był chór „Belcanto” z Polskiej Cerekwi. Występ tego zespołu w Baborowie był jednym z efektów, widomych i słyszalnych, działania Programu Rozwoju Bibliotek. Przystępując do tegoż i zawierając partnerstwo z biblioteką w Cisku nie spodziewałam się, że tak pięknie ta nasza współpraca się objawi, ciesząc osoby postronne także. :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kolędowego spotkania – artystom i publiczności – za to, że chcieli być razem w to niedzielne popołudnie. I mamy nadzieję, że spotkamy się znów w roku następnym.

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
chroniona  bip  firm  s  str  test  wyloguj  katalog  ok  a
Tureckie opowieści Anna Onichimowska
Kalendarz wydarzeń
20
czerwca
niedziela
Kliknij na wybraną datę